Dzisiaj jest wtorek, 07 kwietnia 2020 r., 98 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
SamOnline
[FOTO, WIDEO] Rekordowe charytatywne wejście do zimnej wody. Pionkowskie Morsy zebrały blisko 5 tysięcy złotych dla Krzysia
Dodał: MaG, 08-12-2019 20:11, odsłon: 4665
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass

Ponad 120 osób w wodzie, blisko 5 tysięcy złotych w puszkach, ognisko i niesamowita atmosfera nad Stawem Górnym w Pionkach. Dziś odbyło się Mikołajkowe morsowanie połączone z akcją charytatywną chorującemu na ciężką postać EB (pęcherzowe oddzielanie się naskórka typ dystroficzny recesywny) Krzysiowi Czuprynowi .

Ponad 120 osób w wodzie, blisko 5 tysięcy złotych w puszkach, ognisko i niesamowita atmosfera nad Stawem Górnym w Pionkach. Dziś odbyło się Mikołajkowe morsowanie połączone z akcją charytatywną chorującemu na ciężką postać EB (pęcherzowe oddzielanie się naskórka typ dystroficzny recesywny) Krzysiowi Czuprynowi  .

Niedzielne morsowanie to już tradycja. Tradycją staje się również pomaganie przez Pionkowskich Morsów osobom, które tej pomocy potrzebują. Dzisiejsze  wejście do zimnej wody połączone było ze zbiórką funduszy na leczenie dla Krzysia Czupryna.

 

 

W dzisiejszym morsowaniu udział wzięło dokładnie 123 osoby. Jest to rekord jednorazowego wejścia do pionkowskiego zbiornika wodnego


- Dziś spotkaliśmy się nad Stawem Górnym w Pionkach ponieważ zbieramy, który choruje pęcherzowe oddzielanie się naskórka. Dzisiejszą akcję wspierają nasi przyjaciele morsy ze Stężycy,  Radomia oraz mieszkańcy Pionek i okolic. Dzisiejszą rozgrzewkę poprowadzi Rafał Grabowski – mówiła chwilę przed morsowaniem Paulina Zakrzewska szefowa Pionkowskich Morsów.


Każdy uczestnik dzisiejszego wydarzenia mógł liczyć również na gorącą grochówkę przygotowaną specjalnie na tą okazję przez pionkowską restaurację Vinylowa, smaczną kiełbaskę i wiele smakołyków przygotowanych przez naszych morsów. Swoją cegiełkę i pomoc w organizacji dzisiejszej akcji dołożył również Sylwester Trzos i Elektromechanika Michał Rogowski.

- Dzisiaj spotkała się cała rzesza wspaniałych ludzi o cudownych sercach. Chcieliśmy wspólnie razem z mamą Krzysia Agnieszką wszystkim podziękować za okazałe serce i oczywiście za tą akację. Bardzo wam dziękujemy jeszcze raz – dziękowała za dzisiejszą  akcję mama Krzysia Agnieszka oraz Paulina Zakrzewska

 

Podczas dzisiejszej zbiórki udało się zebrać kwotę 4745 zł i 10 euro

 

 

 

 

 

 

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook