Dzisiaj jest czwartek, 02 kwietnia 2020 r., 93 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
SamOnline
[FOTO, WIDEO] Morsy zakończyły sezon i zebrały fundusze dla Lenki
Dodał: MaG, 02-04-2019 08:11, odsłon: 4089
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass

Pionkowskie Morsy w wielkim stylu zakończyły sezon morsowy w Pionkach. Podczas niedzielnego morsowania zebrały również blisko 4 tysiące złotych dla Lenki Soleckiej.

Takiego podsumowania sezonu morsowego nikt się nie spodziewał. Wyjątkowe niedzielne morsowanie przyciągnęło nad Staw Górny w Pionkach dziesiątki mieszkańców oraz zaprzyjaźnione kluby morsa z Białobrzeg, Stężycy oraz Radomia.

 

Tym razem wspólna kąpiel w zimnej wodzie odbyła się w godzinach popołudniowych. Nasze morsy postanowiły ten dzień wykorzystać z korzyścią dla wszystkich, organizując przy okazji zbiórkę dla Lenki Soleckiej, która cierpi na zespół PANDAS.

 

Dzięki hojności darczyńców udało się zebrać do puszek kilka tysięcy złotych -   Wspólnie dla Naszej cudownej gwiazdeczki Lenki Soleckiej zebraliśmy ponad 3711 zł. – informuje Paulina Jankowska

 

 

Wspólne morsowanie poprzedzone zostało wspólną rozgrzewką, którą poprowadziła Malwina Sowa oraz Mateusz Kubica. To pełne wrażeń przygotowanie do ostatniego w tym sezonie wejścia do wody bacznie obserwował tłum mieszkańców. Zgodnie z obietnicą morsowa kąpiel odbyła się w stylu hawajskim.

 


Tuż po wyjściu z wody na wszystkich uczestników kąpieli oraz przybyłych mieszkańców Pionek czekała gorąca kawa i herbata, pyszny słodki poczęstunek oraz ognisko integracyjne. Wspólna zabawa potrwała do późnych godzin wieczornych.

 

 - Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji i udział we wspólnej zabawie: Elektromechanice Michał oraz Anna Rogowscy, Panu Michałowi Sewerynowi i firmie Pirlo, Małgorzacie Furdze za przepiękne projekty plakatów i podziękowań, Warsztatom Terapii Zajęciowej w Pionkach, Hotelowi Imperium, Rafałowi Grabowskiemu, burmistrzowi Miasta Pionki, Redakcji Pionki24, Białobrzeskim Morsom, Nieformalnemu Klubowi "Z Łabędziem być" ze Stężycy, Radomskim Morsom, naszej wspaniałej trenerce Malwinie Sowie i Panu Mateuszowi Kubicy za pełną wrażeń rozgrzewkę, wszystkim Pionkowskim Morsom i Foczkom, mieszkańcom miasta Pionki i okolic, a przede wszystkim dziękuję naszej dzielnej Lence i jej rodzicom! – podziękowała wszystkim za zaangażowanie szefowa Pionkowskich Morsów

 

 

 

 

 

 

 

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook