Dzisiaj jest czwartek, 09 kwietnia 2020 r., 100 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
SamOnline
[FOTO] Nauczyciele, uczniowie i absolwenci łączą siły w przygotowaniach do Jubileuszu 60-lecia Zielonego
Dodał: DL, 24-09-2019 13:29, odsłon: 1889
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass

Wszyscy absolwenci, nauczyciele oraz sympatycy Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach już w najbliższą sobotę będą świętować obchody Jubileuszu 60-lecia szkoły. Każda duża impreza poprzedzona jest wieloma przygotowaniami. Tak też jest w przypadku Zielonego, w którym już od ponad tygodnia trwają próby do tego wyjątkowego święta.

Uroczystości związane z tym okrągłym jubileuszem rozpoczną się 28 września (sobota) od godziny 10 uroczystą Mszą świętą w kościele pod wezwaniem świętej Barbary w Pionkach. Następnie o godzinie 11.30 uroczystości przeniosą się do szkoły, gdzie odbędzie się między innymi część oficjalna i artystyczna imprezy. Właśnie do tej drugiej części uczniowie wraz z absolwentami i nauczycielami rozpoczęli przygotowania. Zwieńczeniem jubileuszu będzie Bal Absolwentów w Dworze Jakuba.

 

- W ramach obchodów jubileuszowych przewidziane są różne atrakcje i uroczystości. Część artystyczna będzie przygotowana w konwencji programu rozrywkowego „Kocham Cię Zielone”. Mam nadzieję, że wszyscy goście będą dobrze się bawić i mile wspominać te wszystkie rzeczy, które związane są z pobytem w szkole – mówiła dyrektor Agnieszka Stępień.

 

 

Wiktoria i Klaudiusz są uczniami Zielonego i biorą aktywny udział w przygotowaniach do Jubileuszu 60-lecia szkoły.

 

- Będę brał udział w głównym tańcu absolwentów. Przygotowania choreografii trwają już od czerwca, wszyscy chcemy być dobrze przygotowani na ten szczególny dzień. Jestem także głównym aktorem tejże choreografii. Gram tancerza, który jest zakochany w pewnej uczennicy, z którą zaprezentujemy przed publicznością specjalny taniec – mówił Klaudiusz.

 

Drużyna absolwentów, a także uczniów będzie miała swoją widownię, która będzie im kibicować w konkursowych zmaganiach. Kapitanami tychże drużyn będą nauczyciele - Paweł Amanowicz oraz Elżbieta Michałowska. Według uczennicy Wiktori zwycięzcami będą oczywiście absolwenci - Razem z najlepszą publicznością będę wspierać i dopingować poczynania drużyny absolwentów Zielonego. Nie mogę się już doczekać – powiedziała Wiktoria.

 


 Choreografia taneczna, którą uczniowie zaprezentują podczas części artystycznej z pewnością zaskoczy wszystkich widzów.

 

Uczniowie ćwiczą choreografię taneczną przygotowaną przez Małgorzatę Sapijaszkę. Oprócz tego podczas części artystycznej będzie mnóstwo rozrywkowych konkurencji takich jak wspólne śpiewanie, kalambury, a także różne quizy z wiedzy o szkole. Szczegółówy hamonogram jubileuszu znaleźć można TUTAJ.Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook