STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
[FOTO] Bardzo dobra robota Prochu. Relacja pomeczowa
Dodał: MaG, 08-04-2018 17:36, odsłon: 985

Pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu Prochu. Pionkowianie od pierwszych ruszyli do ataku. Gospodarzom szyki pokrzyżowały dwie kontuzje zawodników w 6 i 25 minucie.

Trener Jacek Gogacz musiał dokonać nieplanowanych zmian. Tymczasem w 9 minucie po ładnej, indywidualnej akcji Erwin Kisiel minął dwóch zawodników, uderzył spoza pola karnego po ziemi w długi róg i golkiper Skaryszewianki nie miał szans.

Skaryszewianka Skaryszew - Proch Pionki 0:2 (0:2)

W 26 minucie było już 0:2. Mateusz Szczepański przytomnie dobiegł i dobił piłkę strzeloną wcześniej w zamieszaniu przez jednego z partnerów.

- Przy stanie 2:0 mogliśmy grać spokojnie i staraliśmy się nie popełniać błędów, aby do przerwy dowieźć dwubramkowe prowadzenie - mówi trener Prochu, Mariusz Sztobryn.

Po zmianie stron to gospodarze ruszyli do ataków, częściej byli w posiadaniu piłki, ale zagrożenie stwarzali tylko ze stałych fragmentów, rzutów rożnych i rzutów wolnych.Z kolei świetną okazję w 73 minucie miał dla Prochu, Erwin Kisiel, ale w minimalnie spudłował.

- Wygrana nas cieszy, chociaż w przerwie w szatni powiedzieliśmy sobie, że trzeba strzelić szybko trzecią bramkę i grać do końca bez stresu. Rywal częściej był przy piłce, na szczęście niewiele z tego wynikało. Może styl gry nie był najlepszy po przerwie, ale nie to jest w piłce najważniejsze. Wiosną możemy wszystko wygrywać w miernym stylu, byle tylko zdobywać punkty - skomentował pojedynek trener Sztobryn.

Proch wygrał i goni lidera. Mazowsze Grójec w derbach powiatu dość nieoczekiwanie zremisowało z Mogielanką 1:1. Jeśli pionkowianie wygrają zaległy mecz, to będą mieć tylko jeden punkt straty do lidera.

W następnej kolejce pionkowianie u siebie zagrają ze Zwolenianką Zwoleń.

Bramki: Kisiel 9, Szczepański 26

Proch: Zawodnik - Denkiewicz, Jaroszek, Pryciak (87 Kowalkowski), Tkaczyk, Kisiel, Kołodziej (74 Bańcerowski), Barzyński (46 Sobieraj), Nowocień (82 Nqabeni), Kozicki (68 Mucha), Szczepański (80 Cierzuch).