Dzisiaj jest niedziela, 25 sierpnia 2019 r., 237 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
WAKEPARK  Pionki
„Exterminator. Gotowi na wszystko”, czyli film realizowany w Pionkach zostanie wyświetlony w CAL-u.
Dodał: KamZap, 06-09-2018 12:24, odsłon: 1596
kadr z filmu
kadr z filmu

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach zaprasza na pokaz filmu „Exterminator. Gotowi na wszystko” w niedzielę 23 września o godzinie 17:00. Przypominamy, że film był realizowany w Pionkach, a mieszkańcy naszego miasta mieli możliwość zagrania kilku ról epizodycznych. 

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Dokładnie rok temu reżyser Michał Rogalski przyjechał z ekipą filmową do Pionek by zrealizować zdjęcia do swojego pełnometrażowego filmu. Wykorzystując oryginalną architekturę budynków będących pozostałością po czasach PRL-u umieścił akcję swojej komedii o tytule „Gotowi na wszystko. EXTERMINATOR.” Dzięki temu mieszkańcy Pionek mieli okazję zobaczyć jak wygląda profesjonalny plan filmowy i zobaczyć znanych aktorów m.in.: Eryka Lubosa, Pawła Domagałę, Krzysztofa Czeczota czy znanego m.in. z zespołu „COMA”  Piotra Roguckiego. Niektórzy mieszkańcy wygrali casting do scen epizodycznych i wystąpili w tym niezwykle zabawnym filmie.


Ci którzy jeszcze nie widzieli nie widzieli tej produkcji będą mieli ku temu okazje w niedzielę 23 września. Tego dnia w Centrum Aktywności Lokalnej o godzinie 17:00 film zostanie wyświetlony na dużym ekranie. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie CAL od 3 września.  

O filmie: Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o nazwie Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Po dziesięciu latach od rozwiązania zespołu powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć zespół dotacją, jeżeli doprowadzą do jego reaktywacji. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie.   
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Super Komentator
świetny film, chociaż z racji sentymentu do Pionek mogę być nieobiektywny
06-09-2018, 16:15:28
+ 4
- 2
odpowiedz
VIP
Film niezły, ale nie świetny. Pionki "grały" miasto w którym odbywa się święto ziemniaka.
Ogólnie 6/10
06-09-2018, 17:40:21
+ 3
- 1
odpowiedz
VIP
Dla samej Agnieszki Więdłochy warto.
Ależ to jest dziewczyna ..
Dodane obrazki:
06-09-2018, 18:00:33
+ 3
0
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook