Dzisiaj jest piątek, 20 lipca 2018 r., 201 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
‘Dobre anioły’ potrzebują pomocy! Orkiestra dęta z Jedlni walczy o grant fundacji Aviva
Dodał: JaW, 25-05-2017 10:36, odsłon: 12727
Fot. Jakub Wojtaszewski
Fot. Jakub Wojtaszewski

Orkiestra dęta "Boni Angeli" z Jedlni chce utworzyć przy miejscowej parafii świetlicę, która byłaby jednocześnie salą prób. Potrzeba na to blisko 40 tysięcy złotych. Można pomóc zrealizować te marzenia oddając swój głos w konkursie fundacji Aviva TUTAJ Redakcja Pionki24 wspiera akcję i trzyma kciuki za jej powodzenie.

Orkiestra "Boni Angeli" powstała w 2008 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Jedlnia. Obecnie działa pod kierownictwem Zbigniew Bidzińskiego. W przyszłym roku będzie obchodzić jubileusz 10-lecia. Dlatego utworzenie świetlicy w budynku parafialnym przy kościele św. Mikołaja w Jedlni byłoby super prezentem, a z drugiej strony dobrą placówką wychowawczą dla dzieci i młodzieży.

 

JEDLEŃSKIE GRANIA

Na to potrzeby jednak nieco ponad 39 tysięcy złotych. To koszt zakupu sprzętów i drobnych napraw. Orkiestra chce zdobyć te pieniądze w konkursie organizowanym przez fundację Aviva. Pomóc może każdy. Wystarczy oddać głos TUTAJ

 

Głosowanie potrwa do 11 czerwca. Finałowa dwudziestka będzie miała szanse na zdobycie dotacji. W puli konkursu jest 300 tysięcy złotych. O podziale grantów i wysokości wsparcia zadecyduje na kolejnym etapie komisja konkursowa.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook