Dzisiaj jest środa, 26 września 2018 r., 269 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Czego Pionki chcą od nowych radnych?
Kilka dni temu wysłuchałam sondy ulicznej z Pionek nadanej przez radio radomskie o potrzebach mieszkańców wobec przyszłej Rady Miasta. Otwarcie to tylko jedna pani przyznała, że niczego od takiego tworu jej nie potrzeba, więc nie pójdzie na żadne wybory. Ale i ci, którzy starali się błysnąć intelektem, że wiedzą do czego Rada Miasta jest przydatna, potrafili nawiązać jedynie do tego, co już znali jako dawanie z tego źródła, a nie do potrzeb.

No więc zasadniczo najwięcej osób życzyło sobie, żeby w mieście pojawiły się te śliczne chodniczki z pieniędzy unijnych w miejsce kostropatych. A na drugim miejscu byli ci przeświadczeni, iż radni są od rozciągania etatów urzędniczych w nieskończoność, żeby wszystkich bezrobotnych w mieście dało się na nich usadzić. Taki socjalizm w nowym ubranku. I też pewnie działający, bo ja w nadmiar wyobraźni własnej u ludzi nie wierzę.

Takie mądrości dla bezrobotnych, żeby łazić za burmistrzem lub radnymi w sprawie znalezienia pracy, to są na porządku dziennym, i nie tylko w Pionkach. A przecież, jeśli jakieś miasto tak działa, to tylko jak najgorzej o nim świadczy i na dodatek od razu można iść z tym na policję.

Jakaś jedna osoba martwiła się o szkoły, i koniec koncertu życzeń wobec przyszłych radnych.

Dośpiewajcie sobie, co się stanie, jeżeli tylko tacy ludzie przyjdą na wybory, którzy nie są świadomi od czego pogłębia się bezrobocie, pokładają nadzieję w pieniądzach unijnych i w rozwoju etatyzmu. Coś się zmieni poza wymianą twarzy (lub i to nie)?

Xylomena, 23-10-2014, odsłon: 5049
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
chcieć to ja mogę ale od radnego ktury jest spełniony życiowa i nieważne czy jest młody czy stary a nie od nieudacznika kturemu w pracy czy w biznesie nie poszło mają to być ludzie z jajami a napewno niema takich w sld :-)
05-11-2014, 12:46:58
0
- 1
odpowiedz
@admin
Pański wybór. Natomiast ja wiem z perspektywy własnych doświadczeń, że ludzie spełniąjcy się/wchodzący na świeczniki w każdych okolicznościach, nawet nie zasługują na moje chcenie od nich czegokolwiek.
08-11-2014, 10:47:31
0
- 3
odpowiedz
@Mariusz Grotkowski
Znam Pański materiał. To jedna z pierwszych rzeczy jaką przeczytałam na Pionkach 24 :). Imienne ocenianie pracy innych wymaga bardzo dobrej znajomości realiów owej pracy - co w niej jest możliwe do wykonania, a co - nie. Mam nadzieję, że to opis rzetelny, ponieważ niechcęć do tej osoby udzieliła mi się. Ale osobiście nie znam.
08-11-2014, 10:56:15
+ 1
- 3
odpowiedz
niech miasto sprawdzi czy andzej dróżdż jest uczciwym pracownikiem urzedu gminy bo bierze lapówki za wygrane przetargi a wach mu sporo daje
20-09-2015, 23:43:22
0
- 2
odpowiedz
VIP
Skoro ma Pan/Pani taką wiedzę, że konkretna osoba bierze łapówki, to dlaczego nie zgłosi Pan/Pani tego do prokuratury tylko tutaj pomawia być może uczciwego człowieka ? Nie rozumiem też, dlaczego redakcja nie reaguje na tego typu wpisy.
21-09-2015, 10:52:37
+ 2
0
odpowiedz
VIP
No no! Wujo contra wpis sponsorowany! (tak myślę). Będzie ciekawie!
01-10-2015, 03:15:56
+ 1
0
odpowiedz

ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook