Dzisiaj jest piątek, 28 kwietnia 2017 r., 118 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Czego Pionki chcą od nowych radnych?
Kilka dni temu wysłuchałam sondy ulicznej z Pionek nadanej przez radio radomskie o potrzebach mieszkańców wobec przyszłej Rady Miasta. Otwarcie to tylko jedna pani przyznała, że niczego od takiego tworu jej nie potrzeba, więc nie pójdzie na żadne wybory. Ale i ci, którzy starali się błysnąć intelektem, że wiedzą do czego Rada Miasta jest przydatna, potrafili nawiązać jedynie do tego, co już znali jako dawanie z tego źródła, a nie do potrzeb.

No więc zasadniczo najwięcej osób życzyło sobie, żeby w mieście pojawiły się te śliczne chodniczki z pieniędzy unijnych w miejsce kostropatych. A na drugim miejscu byli ci przeświadczeni, iż radni są od rozciągania etatów urzędniczych w nieskończoność, żeby wszystkich bezrobotnych w mieście dało się na nich usadzić. Taki socjalizm w nowym ubranku. I też pewnie działający, bo ja w nadmiar wyobraźni własnej u ludzi nie wierzę.

Takie mądrości dla bezrobotnych, żeby łazić za burmistrzem lub radnymi w sprawie znalezienia pracy, to są na porządku dziennym, i nie tylko w Pionkach. A przecież, jeśli jakieś miasto tak działa, to tylko jak najgorzej o nim świadczy i na dodatek od razu można iść z tym na policję.

Jakaś jedna osoba martwiła się o szkoły, i koniec koncertu życzeń wobec przyszłych radnych.

Dośpiewajcie sobie, co się stanie, jeżeli tylko tacy ludzie przyjdą na wybory, którzy nie są świadomi od czego pogłębia się bezrobocie, pokładają nadzieję w pieniądzach unijnych i w rozwoju etatyzmu. Coś się zmieni poza wymianą twarzy (lub i to nie)?

Xylomena, 23-10-2014, odsłon: 4313
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
chcieć to ja mogę ale od radnego ktury jest spełniony życiowa i nieważne czy jest młody czy stary a nie od nieudacznika kturemu w pracy czy w biznesie nie poszło mają to być ludzie z jajami a napewno niema takich w sld :-)
05-11-2014, 12:46:58
0
- 1
odpowiedz
@admin
Pański wybór. Natomiast ja wiem z perspektywy własnych doświadczeń, że ludzie spełniąjcy się/wchodzący na świeczniki w każdych okolicznościach, nawet nie zasługują na moje chcenie od nich czegokolwiek.
08-11-2014, 10:47:31
0
- 3
odpowiedz
@Mariusz Grotkowski
Znam Pański materiał. To jedna z pierwszych rzeczy jaką przeczytałam na Pionkach 24 :). Imienne ocenianie pracy innych wymaga bardzo dobrej znajomości realiów owej pracy - co w niej jest możliwe do wykonania, a co - nie. Mam nadzieję, że to opis rzetelny, ponieważ niechcęć do tej osoby udzieliła mi się. Ale osobiście nie znam.
08-11-2014, 10:56:15
+ 1
- 3
odpowiedz
niech miasto sprawdzi czy andzej dróżdż jest uczciwym pracownikiem urzedu gminy bo bierze lapówki za wygrane przetargi a wach mu sporo daje
20-09-2015, 23:43:22
0
- 2
odpowiedz
VIP
Skoro ma Pan/Pani taką wiedzę, że konkretna osoba bierze łapówki, to dlaczego nie zgłosi Pan/Pani tego do prokuratury tylko tutaj pomawia być może uczciwego człowieka ? Nie rozumiem też, dlaczego redakcja nie reaguje na tego typu wpisy.
21-09-2015, 10:52:37
+ 2
0
odpowiedz
VIP
No no! Wujo contra wpis sponsorowany! (tak myślę). Będzie ciekawie!
01-10-2015, 03:15:56
+ 1
0
odpowiedz

WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
WC NOWE NA DZIAŁKĘ
WC NOWE NA DZIAŁKĘ
WC nowe na działkę, budowę, sosnowe solidnie wykonane, pokryte papą, możliwy transport,   Cena 400 zł
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ NA PŁACHTACH
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2100m2 Płachty k/Pionek   Cena 30 zł m2, możliwość negocjacji   Działka uzbrojona   tel. kont. 792...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook