02:29. Sobota, 19 maj.   Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban
The Bill świętuje 25 lat. W piątek będzie się działo

(video zapowiedź) To będzie wyjątkowy koncert. Tylko w piątek w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach będzie można zobaczyć legendę polskiego punk-rocka, czyli kapelę The Bill w praktycznie wszystkich składach. Do tego wyjątkowa wystawa fotograficzna Roberta "Vasco" Wyrwasa. Ponad sześć godzin energetycznej muzyki, pięć kompletnie różnych kapel i zaproszeni goście. Wszystko pod hasłem "Muzyka przeciw narkotykom".

Wyjątkowo zapowiadają się IV Pionkowskie Mikołajki Rockowe. Tegoroczna edycja odbędzie się 2 grudnia (piątek) w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach. Impreza zbiegnie się z zakończeniem jesiennej trasy koncertowej The Bill’a i jednocześnie 25 rocznicą powstania kapeli. Organizatorzy zapowiadają niespodzianki.

2 grudnia Pionki już po raz czwarty staną się centrum rockowego grania. Wszystko za sprawą zespołu „The Bill” i organizowanych przez nich imprezy pod nazwą IV Pionkowskie Mikołajki Rockowe.

Początek imprezy o godzinie 17. Bilety w cenie 15 złotych.

Jako pierwsi zagrają przedstawiciele thrash metalu z Pionek, czyli „Mortis”. Po nich zagrają „heRRmo” z Kozienic. Pozytywną energię reggae przekaże na pewno „Alicetea”. Gwiazdą wieczoru będzie radomska grupa rockowa „Carrion”. Około godziny 20.30 na scenę wyjdą gospodarze, „The Bill” i zaproszeni przez nich goście.


W tym roku pionkowski zespół obchodzi 25 rocznicę powstania i z tej okazji przygotowuje dla swoich fanów na mikołajkowy koncert wyjątkowy prezent. Na scenie pojawią się niemal wszyscy członkowie zespołu, którzy tworzyli historię The Bill’a przez ćwierć wieku jego istnienia.

Reklama


 

 


Swoja obecność zapowiedzieli: Dariusz „Skóra” Stawski – współzałożyciel zespołu i pierwszy jego wokalista. Grał w latach 1986 – 1991. Usłyszeć go można na płycie „Lekcja Historii”. Artur „Soko” Soczewica obecny w zespole w latach 1987-1996 – wokalista i basista, współtwórca sukcesu na festiwalu Jarocin ‘92. Swój ślad pozostawił na czterech płytach: ”The biut”, „Początek Końca”, „Sex&Roll”, „Daję Wam Ogień”. Robert „Mielony” Mielniczuk – w zespole od 1998 do 2011. Brał udział w nagraniu wszystkich płyt zespołu. Obok Kefira najdłużej związany z zespołem. Maciej Stępień – basista, ulubieniec ładniejszej części publiczności. W zespole grał w latach 2005 - 2010. Usłyszeć go można na płytach „Niech Tańczą Aniołowie” i „Historie Prawdziwe”.

- Koncert zespoły The Bill zapowiada się jak lekcja historii. Usłyszeć będzie można wiele niegranych już utworów z różnego okresu działalności, a skład zespołu będzie się zmieniał na scenie tak jak to było przez te 25 lat – zapowiada lider The Bill’a, Darek „Kefir” Śmietanka.

Koncertowy rozkład jazdy

17.00 - 17.30 Mortis

17.30 - 18.15 heRRmo

18.15 - 19.00 Alicetea

19.00 - 20.30 Carrion

20.30 - 22.30 The Bill + Goście



Komentarze[1]
andrzej66 (2011-11-16 20:02)
Pamiętam jak chodziło się na koncerty The Billa na samym początku lat 90tych.Do MOKu, do obecnie remontowanego Kasyna.Któregoś roku zagrali nawet 1go maja na nieistniejącej już tzw. Wenecji przy ul. Kozienickiej. Ale tylko raz jedyny widziałem w akcji 4osobowy skład z Darkiem Stawskim na wokalu. Miał na sobie czerwony tshirt z żółtym sierpem i młotem. Proszę mi wierzyć, że kiedy wyszli na scenę i zaczęli "Bunt szarego",miałem pełne gacie ... :):)

Ukryj komentarze   Dodaj komentarz
 
Multimedia
 
 
 
 
  • Sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie pow.46,49m ul.Dębowa 9 - 2 pokoje z kuchnią III piętro. Wymienione okna, rolety,kuchnia zabudowan...
 
 
 
 
 
 


 
 
 


Srona główna Kontakt Mapa serwisu
Copyrights © 2012 Pionki24. Designed by NSF.pl powered by Geopard.pl geopard.pl


Dyżury aptek: 14 maja - 20 maja, ul. Sienkiewicza 25, tel: (48) 384-85-14. Uwaga! Dyżury w godz. 7.00 - 24.00/.../24 maja (czwartek): 6. Targi Pracy w Pionkach, godz. 10.00-14.00/.../27 maja (niedziela): Dzień Mamy i Dziecka, piknik na terenie Ogródka Jordanowskiego od godz. 16.00/.../28 maja (poniedziałek): festyn z okazji Dnia Dziecka na terenie jednostki straży pożarnej w Pionkach, godz. 11.00-16.00/.../2 czerwca (sobota): "Czas na sport w Jedlni" - festyn/.../
Dodaj pozdrowienia
Treść
Podpis
Kod otrzymany przez SMS
Aby dodać pozdrowienie wyślij SMS o treści AP.POZDR na numer: 72068
Kosz SMS 2,46zł (brutto)
W odpowiedzi otrzymasz kod sms, który wpisz w oznaczone pole

Usługa Premium SMS jest dostarczona i obsługiwana przez Dotpay

Usługa dostępna w sieci Era GSM, Plus GSM, Orange, Play

Właściciel serwisu Regulamin Reklamacje